Kontakt

Fotograf i Wideofilmowanie

Cezary Lewandowski

Os. Książąt Mazowieckich 32m28 06-500 Mława
tel. 605 567 100
email: cezary.lewandowski@foto-czar.pl

https://www.facebook.com/cezary.lewandowski.3/

https://www.facebook.com/lewandowskicezary

O mnie

Fotografia i wideofilmowanie zawsze były jednym z moich hobby a teraz stały się pasją.

Staram się uwiecznić ten tak niezmiernie ważny dla Państwa dzień, aby ukazać napięcie, przygotowania, szczęście, miłość, zabawę i rodzinę.

W swojej pracy używam na raz dwóch aparatów fotograficznych z obiektywami o różnych ogniskowych i świetle

co umożliwia, nawet w słabych warunkach, uzyskanie odpowiedniego naświetlenia bez użycia lamp błyskowych.
Uwielbiam kolory i światło dlatego stosuję dodatkowo rozstawione oświetlenia na sali weselnej w celu doświetlenia miejsca, w którym bawią się goście.
Specjalizuję się w sesjach nocnych co umożliwia wykonanie krótkich sesji plenerowych w trakcie trwania zabawy weselnej. Porywam Państwa na weselu od gości na 15 min przed dom weselny i robimy zdjęcia np. ze świecami, lampą zależy też jakie jest otoczenie, podświetlenie miejsca i domu weselnego.
Polecam również zdjęcia z zimnymi ogniami na dworze. Zapraszamy gości, was w środeczek i robimy kilka fajnych ujęć.
Do każdej pary młodej podchodzę indywidualnie. Jestem otwarty na Państwa pomysły, propozycje i sugestie. Podczas wspólnych spotkań omawiamy wszystkie ważne kwestie m.in. przebieg błogosławieństwa, ceremonii ślubnej, wesela oraz scenariusz sesji plenerowej.
Staram się być zawsze „pod ręką” bo jestem tam dla Was. Jednak jestem dyskretny aby moja obecność nie ingerowała w przebieg tak ważnych dla was chwil.

W robieniu zdjęć uwielbiam chwilę zaraz po naciśnięciu spustu. Na ekraniku widzę zapisany przed chwilą obraz. Właśnie w tym momencie udało się zatrzymać czas i zapisać na pamiątkę obraz chwili, która już… minęła. Dlatego staram się, aby ten obraz nie tylko utrwalić, ale sprawić by był najpiękniejszym i barwnym wspomnieniem. Gdy robię zdjęcia przenoszę się do innego wymiaru: scen, kolorów, świateł, szczegółów… czas się rozmywa. Pracując odpoczywam, dlatego uwielbiam fotografować.

Zapraszam do kontaktu i współpracy tych, którzy chcą upamiętnić ważne momenty życia lub potrzebują profesjonalnych zdjęć o różnej tematyce.

Działam na terenie całej Polski a szczególnie w Mławie, Ciechanowie, Działdowie, Przasnyszu, Żurominie, Płocku, Pułtusku, Olsztynie, Lidzbarku i okolicach.

Pozdrawiam serdecznie.

Mapa dojazdu: